Mida annab mulle minimalistlik eluviis?

Selles lähenemises käivad käsikäes ruumi loomine nii mõtetes, eluviisis kui ka keskkonnas meie ümber. Minu jaoks nii selge äratundmise toonud eluviis pakub igapäevaselt palju inspiratsiooni ja motivatsiooni liikuda oma eesmärkide poole. 
 

Ja täna annan Sulle 5 põhjust, miks kutsun Sind endaga koos just seda rada käima. 

1. Kulutad vähem
 
Lihtsam eluviis = vähem kulukam eluviis.
Kes meist ikka soovib aina kulutada ja kulutada? Kui omad ja omandad vähem materiaalseid asju, kulutad loogiliselt kohe ka vähem raha
 
2. Vähem stressi
 
Minimalistlik kodu on vähem visuaalselt häiriv. Mida rohkem on kõike meie ümber, seda rohkem hajub Su tähelepanu.
Vähem esemeid loob Sulle vähem stressi.
 
3. Lihtsam koristada
 
Mida vähem asju leidub Su elamises, seda kergem on seda korras hoida. See kehtib nii köögi, lastetoa kui garderoobi osas – vabad pinnad ei anna mitte ainult avarust, vaid teevad ka koristamise hõlpsamaks.

4. Vabadus
 
Minimalism annab Sulle tõelise vabaduse mitmel tasandil. Aeg, mis jääb üle ebavajaliku korras hoidmisest. Kergus, mis on Sinu mõtetes ja meeles, kui oma igapäevast elu elad. Ja fookuse liikumine “ma pean” > “ma tahan”.  

5. Produktiivsus
 
Kõik meie elus kulutab meie aega. Kujutle, kui palju rohkem suudaksid Sa saavutada, kui saaksid kõrvale jätta kõik need asjad ja tegevused, mis ei ole Sinu jaoks hindamatu väärtusega. Meil on vaid üks elu ja seda tasub kasutada produktiivselt.


Mis iganes on see põhjus, mille pärast tunned huvi minimalismi vastu, võin Sulle garanteerida, et need viis kasutegurit jõuavad minimalismi viljeledes kindlasti ka Sinu ellu.
Shopping Cart
Scroll to Top