Miks vähem on rohkem?

Miks ma tahan loobuda ja vähendada?
 

See on üks põhiküsimusi, sest määrab Sinu motivatsiooni. Ehk on hoopis nii, et Sa ei soovigi millestki loobuda. Tahad vaid kõik korda seada, luua loogikat ja süsteeme, majandada kraamiga, mida leidub Sinu kodus ja olla päeva lõpuks rahul – jah, nüüd on kõik korras.

Väga tore, siis on Sul vaja vaid mõningaid praktilisi nippe korrastamiseks ja organiseerimiseks. See on kindlasti tore väljakutse.

Kui aga tunned, et selle kõige taga on veel midagi, et ainult korda seadmisest ei piisa, et vajad enda ümber rohkem ruumi ja õhku, et Sa ei soovi olla oma asjade teenistuses (nii aja, raha kui tähelepanu mõttes) ja tahad seada uuesti fookuse iseendale – siis usun, et saan Sind aidata.

Minu suurim rõõm ja tegevus, mis mind sütitab, on teiste innustamine. See lihtsalt toidab mu hinge nii palju, kui saan jagada ideid, tegevusi või võtteid mis on minu elu muutnud ja muudavad veel paljude oma.
 
Kui vajad enda kõrvale loobumiseks ja vähendamiseks kedagi, kes on selle algusest lõpuni läbi teinud ja näeb selle positiivset mõju oma elule jätkuvalt iga päev, siis võta minuga ühendust ja tulen Sinu juurde. Pakun nii individuaalset teenust, mille käigus mõtestame minimalismi, vähendame ja korrastame, kui viin läbi loenguid väikestele gruppidele.
 
Uuri lähemalt pakutavaid teenuseid hinnakirjast.
 
Loobumiste ja korrastamisteni!
Shopping Cart
Scroll to Top